Büyük Bir Aile Olmaya Devam Edeceğiz

Büyük Bir Aile Olmaya Devam Edeceğiz

Ak Parti Kütahya Kadın Kolları Başkanı Melek Mankan görevini daralmasıyla birlikte çalışmalarına hızlı başladı. Mankan, yaptığı açıklamada daha büyük bir aile olmaya devam edeceğiz dedi.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Melek Mankan “Milletimizin desteği ile 18 yıldır iktidarda bulunan partimizin bir mensubu olmak, kutlu davaya hizmet etmek bizler için büyük bir onurdur” dedi.

MİLLETİMİZİN GÖNLÜNÜ KAZANMAKTIR

Ak Parti Kütahya Kadın Kolları Başkanı Melek Mankan “Hepimiz biliyoruz ki partimizin en büyük meselesi, sorumluluğunu üstlendiğimiz kutlu davaya hizmet etmek, şahsiyetimizle, siyasetimizle, duruşumuzla, icraatımızla milletimizin gönlünü kazanmaktır. Bu görevin ağırlığının ve sorumluluğunun bilincinde olarak bizimle birlikte bu davaya gönül veren tüm kadınları AK Parti Kadın Kolları çatısı altında birleştirip daha büyük bir aile olmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar için Kadın Kolları Başkanımız Esra Zeytin Sürücüoğlu’na görevi vekâleten yapmış olan Kadriye Sağdıç hanıma ve yönetimlerine şahsım adına teşekkür ediyorum dedi.

PAYLAŞ