BU VALİ BAŞKA VALİ

BU VALİ BAŞKA VALİ

Kütahya Valisi Ali Çelik göreve geldiği ilk günden bu yana vatandaşlarla birlikte olmaya ve onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.


SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Kütahya Valisi Ali Çelik çözüm odaklı bir anlayışla temsil ettiği makamını her fırsatta vatandaşlarla birlikte ve vatandaşların sorunlarının çözümlenmesi için 24 saat telefonum ve makamım emrinizde diyerek vatandaşlar arasında takdirle karşılanıyor.

VADANDAŞA HİZMETTE VAKİT KAYBETMİYOR

Kütahya Valisi Ali Çelik vatandaşa hizmette vakit kaybetmeden vatandaşın ayağıa kadar giderek onların dertlerini ve sıkıntılarını dinliyor. Çelik en son Saman pazarı esnafı ile bir araya gelerek Esnafın istek, sorun ve taleplerini dinledi.  Vali Çelik, saman pazarı esnafına “Karşılaştığınız problemler ve sorunları çözmek için elimden geleni yapacağım” dedi.

BU VALİ BAŞKA VALİ

Kütahya’nın alışık olmadığı bir vali olduğunu söyleyen vatandaşlar Kütahya’nın yeni valisini bağırlarına bastılar. Makam odasından çıkmayan valileri de gördüklerini ileri süren vatandaşlar “bu vali başka vali” yorumlarını yaptılar.

MAKAMIMIM VE TELEFONUM EMRİNİZDE!

Kütahya Valisi Ali Çelik, geçtiğimiz günlerde Babalar günü münasebetiyle şehit ailelerini ziyaretinde yaptığı konuşmasında ‘bizler de sizin evladınızız. Makamım da telefonum da 24 saat emrinizdedir” diyerek tüm Kütahyalıların ve şehit ailelerinin güvenini kazandı.

BUGÜN BURAYA GELDİN, BANA DÜNYALARI VERDİN

Geçtiğimiz babalar gününde şehit yakınlarını unutmayarak şehit ailelerinin büyüklerini ziyaret eden Vali Çelik Şehit babası Hakkı Özbay’ın Babalar Günü’nü tebrik edip hayırlı ve sağlıklı ömür diledi. Kütahya Valisi Ali Çelik, “Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Sizler de hayır dualarınızı bizden eksik etmeyin” dedi. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten şehit babası Hakkı Özbay, “Bugün buraya geldin, bana dünyaları verdin” dedi. Babalar Günü’nü şehit babalarıyla geçiren Kütahya Valisi Ali Çelik, Şehit Piyade Er Mehmet Efe’nin babası Hüseyin Efe’nin Babalar Günü’nü tebrik etti. Vali Çelik, “Sizler bize emanetsiniz. Devletimiz daima yanınızda, kapılarımız sonuna kadar açık” dedi. Şehit Polis Alaattin Özdemir’in babası Sabahattin Özdemir’i evini de ziyaret eden Kütahya Valisi Ali Çelik, “Bizler de sizlerin evladınınız. Makamım ve telefonum 24 saat emrinizde” dedi.

PAYLAŞ