BİR AYAĞI KÜTAHYA’DA

Camia ve dostları arasında At’a merakı ile bilinen MHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi ve Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın artık bir ayağı Kütahya’da olacak.
Geçtiğimiz günlerde Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Birol Babanoğlu’nun misafiri olarak Kütahya’ya gelen MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve beraberindekiler ilimizde atçılık ile ilgili alanlarda incelemelerde bulunarak bir at satın aldı.
Camia ve dostları arasında At’a ve ata sporlarına olan ilgi ve sevgisi ile bilinen Büyükataman Kütahya’da Kütahya Belediyesi Atlı Spor Tesisleri ve At yetiştiricilerinin tesislerini gezerek Babanoğlu’ndan bilgiler aldı. At yetiştiricilerinin tesislerinde bir at beğenen Büyükataman buradan bir at satın alarak yetiştiriciliğini de Kütahya’da yaptıracak.
KÜTAHYA’DA OLACAK
Satın aldığı atı Kütahya’da bırakarak burada yetiştirilmesini isteyen Büyükataman’ın kendisi ve bu alanda beraber olduğu dostlarla artık sık sık Kütahya’ya gelmesi ve bu vesileyle bu alanda da Kütahya’nın gelişim göstermesi bekleniyor. Aynı çalışmaları Bursa’da yaptığı bilinen Büyükataman’ın Kütahya’da tesisleşme ve bu alanda faaliyetlerin yapılması kon

PAYLAŞ