Başkan Kahveci’nin yoğun bayram mesaisi

Kütahya Belediye Başkanı Eyüp Kahveci’nin bayram yoğunluğu normal yoğunluğu aratmayarak yine tempolu geçti.

Mezarlıklarda vatandaşı yalnız bırakmadı

Başkan Kahveci, ilk olarak arife günü Evliya Çelebi Mezarlığı, hava ve polis şehitliği gibi noktalara giderek geçmişlerin ruhlarına dua okudu. Burada da her fırsat bulduğunda olduğu gibi yakın temas içerisinde olarak Halkın Başkanı olmayı başaran Kahveci, vatandaşlara fide ve çiçek hediye ederek mezarların başında dua okumayı ihmal etmedi.

Her vatandaşın bayramını ayrı ayrı tebrik etti

Belediye Başkanı Kahveci, Bayram günü ise Ulu Cami’deki bayram namazının ardından bayramlarını tebrik ettiği Kütahyalılara simit ikram etti. Kütahyalılarla tek tek bayramlaşan Başkan Kahveci, mübarek Ramazan Bayramının Kütahya’ya bolluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Kahveci, onları unutmadı

Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, daha sonra bayramda da görevinin başında olan ve 179’uncu yılını da kutlayan emniyet teşkilatını ziyaret etti. Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, ilk günün son ziyaretinde ise bayram coşkusunu en çok yaşamak isteyen kesimlerden olan huzurevindeki büyükler ve geleceğin teminatı olan çocuklarla bir araya geldi.

Örnek hareket sergiledi

Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, Ramazan Bayramının ikinci gününde Kütahya Belediyesi’nin eski başkanları Burhan Mereyer, Süleyman Canan ve Mustafa İça’yı ziyaret etti.  Eski başkanların bayramını kutlayan Başkan Kahveci, Kütahya’ya katkıları ve hizmetleri için Mereyer, Canan ve İça’ya teşekkürlerini iletti.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ