Başkan Kahveci gün ve saatleri belirledi

Kütahya Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, hayırlı olsun ziyaretleri ve halk günü ile ilgili programı netleştirdiklerini açıkladı.

Vatandaşlar, uygulamaları destekliyor

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından Kütahya Belediye Başkanlığına seçilen Eyüp Kahveci ilk icraatlarından olan ikisini açıkladı. Başkan Kahveci’nin yaptığı uygulamalar vatandaşlar tarafından çok sayıda yorumla desteklendi.

Mesai saati dışında kabul edecek

Eyüp Kahveci, hayırlı olsun ziyaretlerini mesai saatleri dışında kabul edeceğini belirterek bunun da 30 Mayıs’a kadar olacağını vurguladı. Başkan Kahveci ayrıca bu ziyaretleri mesai saati dışında yani 17.30-19.30 saatleri arasında Başkanlık makamında kabul edecek.

Randevu almaya gerek yok

Başkan Kahveci diğer bir konu olan halk günü ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda; “Randevu almaya da, önceden haber vermenize de hiç gerek yok. Her Cuma günü 08.30-12.30 saatleri arası halk günü programımız var. Kütahyalı Hemşerilerimizi sorun, istek, şikâyet ve önerilerini doğrudan dile getirebilmek, sorunlarına çözüm bulmak için Belediyemize bekleriz” ifadelerine yer verdi.

Mesai dışında da halk günü talep ediliyor

Yapılan bu uygulamaya bazı vatandaşlar ise çalışanlar için mesai dışında da bir program yapılması talebinde bulundular.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ