Aydıntuğ için veda

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Sinan Aydıntuğ emekliliğe ayrıldı. Üniversite tarafından Prof. Dr. Aydıntuğ için gerçekleşen veda programında duygusal anlar yaşandı.

KSBÜ’de Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Sinan Aydıntuğ için düzenlenen veda programında konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, üniversite adına Aydıntuğ’un emekleri için teşekkür ederek, “Yavuz Hocamızın Diş Hekimliği Fakültesinde büyük emekleri var. Hocamız dekanlık görevi dışında pek çok kurulda yer alıyordu. İşin küçüğü büyüğü demeden, hangi iş varsa yerine getiriyordu. Örnek alınacak bir büyüğümüz. Çok iyi bir akademisyen. Hocamızı uğurluyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yavuz Hocamız okulla irtibatını kesmez. Onursal hocamız olarak devam eder. Bize yine her türlü konuda destek olur. Şükranlarımızı sunuyoruz. Kendisine ve ailesine huzur dolu bir yaşam diliyoruz. Üniversitemizin zarif, ağabey hocası. Güle güle Sayın Dekanım. ” dedi.   

“HEPİNİZE HAKKIMI HELAL EDİYORUM”

Veda konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Yavuz Sinan Aydıntuğ, “Sayın Rektörüm Prof. Dr. Vural Kavuncu ve rektör yardımcılarımız ile birlikte çok iyi bir ekip oluşturduk. Çok iyi doktorlarımız yetişiyor. Onlarla gurur duyuyorum. Hepinize hakkımı helal ediyorum. Artık yavaş yavaş yaşımım 68’e girdiği bir dönemdeyim. Ama buradan duygusal olarak ayrılmam söz konusu değil. Buraya sevgiyle bağlıyız. Hep buradayız. Bunu unutmayın.”  ifadelerini kullandı.

VEDALAŞMADA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Kürsü konuşmalarının ardından Rektör Kavuncu tarafından, Aydıntuğ’a özel hazırlanmış kapı isimliği takdim edildi. Ardından toplu olarak hatıra fotoğrafları çekildi. KSBÜ personeli, Prof. Dr. Aydıntuğ ile vedalaşırken duygusal anlar yaşadı.

PAYLAŞ