Anlamlı güne özel hediyeler

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel Kütahya Üretken Eller Kadın Kooperatifi tarafından hazırlanan 500 armağan LAV’da üretime değer katan kadın çalışanlara armağan edildi.

Sektöründe öncü firmalar arasında yerini koruyan LAV, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadın çalışanlarına özel hazırlattığı hediyeleri verildi.

Kütahya Üretken Eller Kadın Kooperatifi tarafından hazırlanan 500 fular, LAV’da çalışan kadınlara mesai saatlerinde yapılan ziyaretlerle teslim edildi.

“GURURLUYUZ”

Kadınların ekonomiye olan katkılarını katıldıkları her platformda dile getiren Kütahya Üretken Eller Kadın Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Aylin Girgin Oğuz, bir yılı aşkın süredir kadınların tarafından gıdadan hediyelik eşyaya, el sanatlarından dekoratif ürünlere kadar pek çok çeşitlerin tüketiciye ulaştığına dikkat çekti.

Kooperatif olarak tek kalemde yapılan 500 fular ile LAV’da çalışan kadınları ziyaret edip LAV yöneticileri ile armağan ettiklerini dile getiren Kütahya Üretken Eller Kadın Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Aylin Girgin Oğuz; “Üretken Eller Kadın Kooperatifi olarak Kütahya’mızın önde gelen firmalarından LAV için fularlar hazırlandı. Hazırlanan fularla LAV’da üretime emek veren kadın çalışanlar için hazırlanan hediyeleri birlikte dağıttık. Güzel günlerde kullanılmasını dilerim” diye konuştu.

PAYLAŞ