AKÇADURAK’TAN MÜDÜRLERE ZİYARET

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mertkan Mestan’a ziyarette bulundu.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur ve Gediz İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mertkan Mestan’ı ziyaret etti.

BAHADUR’A ZİYARET

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “24 Kasım Öğretmenler Günü” nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur’u ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur, anlamlı ve nazik ziyaretleri için Başkan Akçadurak’a teşekkür etti.

Ziyarette tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “Korona virüs (COVİT-19) salgını tedbirleri kapsamında sevgili öğrencilerimize uzaktan eğitim veren öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü bir kez daha kutluyor, öğrencilerimiz ile yeniden yüz yüze eğitim verebilecekleri sağlıklı ve mutlu günlerin bir an önce gelmesini diliyorum” açıklamasında bulundu.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, İlçemize yeni atanan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mertkan Mestan’ı ziyaret etti.

Yapılan ziyarette İlçe genelinde yapılan sağlık yatırımları ve çalışmalara ilişkin sohbet edilerek, Korona virüs salgını, vaka sayıları ve alınan tedbirler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mertkan Mestan, nazik ziyaretleri için Başkan Akçadurak’a teşekkür etti.

Başkan Akçadurak, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mertkan Mestan’a yeni görevinde başarılar dilerken, “Bugüne kadar büyük mücadelelerden alnının akıyla çıkmış olan ülkemizin ve milletimizin yine birlik, beraberlik ile dayanışma ruhuyla bu salgından da kurtulacağına olan inancım tamdır. Korona virüsle mücadelede takdire şayan bir fedakârlıkla ve sabırla görev yapan tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Allah’ın yardımı, Milletimizin desteğiyle bu süreci de güçlenerek atlatacağız.” ifadelerini kullandı

PAYLAŞ