AKÇADURAK GÖREVİNİN BAŞINDA

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak eşinin Covid-19 testinin pozitif çıkması ile kendini önümüzdeki günlerde tedbir amaçlı karantinaya alarak görevini kısa süreli uzaktan yönetmişti. Akçadurak yaptığı açıklamada tekrar görevinin başına döndüğünü açıkladı.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak Gediz Belediyesine ait resmi internetten sitesinden yaptığı açıklamada görevine tekrar döndüğünü açıkladı.

KARANTİNA SÜRECİNİ TAMAMLAMIŞ BULUNMAKTAYIM

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Değerli hemşerilerim, bilindiği üzere eşimin Covid-19 test sonucu pozitif çıkması nedeniyle tedbirler kapsamında bu hastalığa yakalanan ya da temasta bulunan herkes gibi karantina sürecini tamamlamış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

ŞÜKÜRLER OLSUN TEKRAR GÖREVİMİZİN BAŞINA DÖNDÜK

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak “Karantina sürecimizin bitmesiyle bugün itibariyle şükürler olsun tekrar görevimizin başına döndük, 14 gün boyunca devam eden karantina süresince, arayan veya arayamayan geçmiş olsun temennilerini dile getiren tüm Gediz halkına şahsım ve eşim adına teşekkürlerimi sunarım. Karantina sürecini tamamlayarak yeniden sahada hemşerilerime hizmet edebilmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte Gediz’imizi daha güzel yarınlara taşıyabilmek adına canla başla çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi.  

RABBİMDEN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak “Bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalarımız için de Rabbimden acil şifalar diliyorum. Salgın süreci boyunca canla başla en ön safta mücadele veren sağlık çalışanlarımıza da sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu süreçte özellikle fiziksel temastan kaçınma, sosyal mesafeyi koruma, kalabalık ortamlarda bulunmama ve hijyen kurallarına azami dikkat etmemiz gerekiyor. Hep birlikte belirlenen kurallara uyduğumuz sürece inanıyorum ki bu zor günleri Allah’ın izniyle atlatacağız. Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ