AK PARTİ’DEN KÜTAHYASPORA DESTEK

Belediye Kütahyaspor yararına açılan sevgi yolu girişindeki standa siyasilerden de büyük destek var. Belediye Kütahyaspor’un açtığı standa Ak Parti Kütahya Milletvekilleri ve İl Başkanı ’da destek verdi.

Sevgi yolunun girişinde açılan Belediye Kütahyaspor logolu maske satış standına AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette bulundular. Ziyarette Belediye Kütahyaspor Başkanı Cahit Özel’de hazır bulunarak konu ile ilgili bilgiler verildi.

MASKELERİ VATANDAŞLARA HEDİYE ETTİLER

Yapılan ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler; “Belediye Kütahyaspor’umuzun koronavirüse karşı farkındalık oluşturmak adına tasarımında takımımızın logosunun yer aldığı maske standını ziyaret ettik. Bu güzel çalışma için Cahit Özel Başkanımızı ve emeği geçenleri tebrik ederek, Kulübümüze katkı sunmak için aldığımız takımımızın renklerini taşıyan maskeleri Mavi Şimşek sevdalısı hemşerilerimize hediye ettik” dedi.

PAYLAŞ