AK Parti’den ‘Bayram’ ziyareti

AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, nöbetçi eczane ve ekmek fırınlarını ziyaret ederek çalışanlarla bayramlaştı.
Ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Başkan Sebahattin Ceyhun, ”Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ile birlikte salgın süreci boyunca ‘Evde Kal’ çağrısına ve sokağa çıkma yasağına uyan hemşehrilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için hizmetlerini özveriyle kesintisiz devam ettiren nöbetçi eczanelerimizin ve katığımıza ekmek olan fırınlarımızın değerli çalışanlarını ziyaret ederek, bayramlaşıp hasret giderdik” diye konuştu.
Ceyhun ve Erenler, Hava Şehitliği’ni de ziyaret ederek, dua etti. Ziyaretlere AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç da iştirak etti.

ŞEHİTLİĞE ZİYARET

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Kütahya Hava Şehitliğine bayram ziyareti gerçekleştirdi.
Erenler, AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç ile birlikte cennet ehli, aziz şehitlerin metfun olduğu Kütahya Hava Şehitliği’ni ziyaret ederek dua ettiklerini ifade ederek, “Rabbim, bizleri de şehitlerimizle birlikte sevgili Peygamberimize komşu eylesin” dedi.
Erenler, açıklamasında, Necip Fazıl Kısakürek’in; ” Ölüp de ölmeyene, ölüm cana minnettir; Ey hak için can veren, ölümün ne nimettir” dizelerini dile getirdi.

EMNİYET VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAYRAM ZİYARETİ

AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ve Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç ile birlikte, Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile polis kontrol noktalarını ziyaret ederek, çalışanların bayramını kutladı.
Bayram ziyaretleriyle ilgili konuşan Başkan Ceyhun, ”Milletvekilimiz Ceyda Çetin Erenler ve Merkez İlçe Başkanımız Fatih Oruç ile birlikte Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanemizi ziyaret ederek bu süreçte en fazla yorulan pandeminin kahramanları fedakar sağlık çalışanlarımızın Ramazan Bayramını kutladık. İlimizdeki kontrol noktalarını ziyaret edip bizlerin huzur ve güvenliği için çalışan güvenlik güçlerimiz ile ve polis arkadaşlarımız ile bayramlaştık. Allah onlardan razı olsun” dedi.

PAYLAŞ