YÖNETİME TAZE KAN

Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, yeni yönetimini belirledi.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç, 2020 – 2021 Yönetimini belirledi.

Yapmış olduğu çalışmalarla ülke genelinde yankı uyandıran ve gönüllerde bir iz bırakan Kütahya Ülkü Ocakları yeni eğitim dönemi öncesi yönetim kurulu toplantısı düzenledi.

Toplantıda, Dünya genelinde yaşanılan Pandemi süreci sonrası eğitimlerini tamamlayarak Kütahya’dan ayrılan yöneticilerine teşekkür ederek söze başlayan Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Akkoç; yeni dönemde yönetimde yer olacak il yöneticilerini de ilan etti.

Yeni dönemle birlikte; Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Musa Çelik öncülüğünde oluşturulan Eğitim Koordinatörleri komisyonunda Ali Kara (Matematik Öğretmeni), Cüneyt Ateş (Türk Dili ve Ed. Öğretmeni), Oktay Yavuz (Sınıf Öğretmeni), Öğr. Gör. Ozan Yetkin (Akademisyen), Alparslan Kurt (Türk Dili Ed. Öğretmeni), Öğr. Gör. Erkan Çakır (Akademisyen) Eğitim Koordinatörleri olarak görevlendirildi.

Prof. Dr. Ali Serdar Nazlıpınar ve Prof. Dr. Aydın Şentürk Akademik Koordinatör olarak,
Kürşat Irmak ise Yardım Evi Baş Koordinatörü olarak görevlendirildi.

Yeni dönemle birlikte; Erkan Yerlioğlu – İl Başkan Vekili, İbrahim Dazkır, Samet Bozkurt ve Ali Kara – İl Başkan Yardımcısı, Av. Hilal Yiğit Çetinel – Hukuk Birimi Başkanı, Ali Mazı – Esnaf Birimi Başkanı,
– Rabia Kösem – Asena Birim Başkanı, Ahmet Özdemir – Ortaöğretim Birim Başkanı, Berat Buğra Aygül – Türk Dünyası Birim Başkanı, Emre Çakmak – Basın ve Sosyal Medya Birimi Başkanı, Ahmet Özcan – Teşkilat Birimi Yöneticisi, İsmail Emre Akın – Mahalli Birimler Başkanı, Özkan Benli – Mahalli Birimler Yöneticisi, Faruk Can Kılıç – Özel Kalem, Ali Özkaya – Muhasebe Birimi Başkanı, Cüneyt Ateş – Eğitim Birimi Başkanı, Murat Çakar – Üniversite Birimi Başkanı, Emre Çakmak – Basın ve Sosyal Medya Birimi Başkanı, Ömer Kurt – İdari Amir olarak görevlendirildi.

Kütahya Ülkü Ocakları’nın son bir yılda yapılan çalışmaları, pandemi sürecinde yapılan ve yapılabilecek olan çalışmaların ele alındığı toplantı birlik, beraberlik içinde tamamlandı.

PAYLAŞ