Yeni seri yakalamak istiyorlar

Amatör Liglerdeki Altıntaş temsilcileri, ara verilen müsabakalar sonrasında kayıplarını telafi etmek istiyor.

Altın değerinde 3 puanı bırakmışlardı

Kütahya amatör liglerinde bu hafta heyecan yeniden başlıyor. Başlayan heyecanla birlikte Altıntaş’ın 1. Amatör Kümedeki temsilcileri de rakipleriyle karşılaşacak. Ara verilmeden önceki oynanan maçlarda Re-Za Lider Alibeyköy Birlikspor Alayuntspor, Çakırsazspor ise KBS Mavi Şimşekspor karşısında altın değerinde 3 puanı bırakıp sahadan istediği sonucu alamadan ayrılmışlardı.

Ölü toprağını atmak istiyor

Alayunt karşısında sürpriz bir şekilde 3-2’lik skorla mağlup olan Re-Za Lider Alibeyköy Birlikspor bu hafta Çamlıcaspor ile karşı karşıya gelecek. Alibeyköy temsilcisi bu maçtan beraberlikle dahi ayrılmakla değil bol gollü 3 puanla ayrılarak üzerindeki ölü toprağını atmak istiyor. Maç Pazar günü 12.30’da TOKİ 1 No’lu Sahada oynanacak.

Liderin ensesinde

Öte yandan bir diğer temsilci olan yeşil beyazlı Çakırsazspor ise İnköy Enginspor’ un ligden çekildiği ligin, son sırasında yer alan 1977 Vefaspor ile aynı gün 14.30’da M. Asım Alkış Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Çakırsaz temsilcisi her hafta olduğu gibi bu haftada kendi galibiyetinden ziyade ligin lideri olan ve Çakırsaz’ın 5 gol averaj ile 3 puan önünde bulunan KBS Mavi Şimşekspor’ un olası mağlubiyetini bekleyecek.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ