TÜM GELİR B. KÜTAHYASPOR’UN

Koronavirüs ile birlikte hayatımıza giriş yapan maskeler artık vazgeçilmezimiz oldu. Bunu fırsata çeviren Kütahya Belediyesi Belediye Kütahyaspor logolu maskeleri B. Kütahyaspor sevdaları ile buluşturuyor.

Sevgi Yolu girişinde açılan stantta satılacak maskelerin tüm geliri Kütahyaspor’a destek için kullanılacak. Maskelerin satış fiyatı 1 TL olarak belirlendi.

MAVİ LACİVERT SEVDALILARI İŞ BAŞINDA     

Belediye Kütahyaspor hem korona virüsle mücadele etmek hem de kulübe destek sağlamak amacıyla önemli bir adım attı. Üzerinde mavi-lacivertlilerin logosunun ve isminin yer aldığı bir maske tasarlayan Kütahyaspor, başta vatandaşların sağlığını korumak daha sonra da Belediye Kütahyaspor taraftarları ile Kütahya’yı bir araya getirecek.

SİMPAŞ TARAFINDAN ÜRETİLECEK

Pandemi ile mücadelede farkındalık yaratmak adına yeni bir kampanya başlatan Şimşek’in mavi-lacivertli maskeleri Kütahya Belediyesi’ne bağlı SİMPAŞ tarafından üretilecek. Satışa çıkacak olan maskelerin geliri ise Belediye Kütahyaspor’a aktarılacak. Üretimin devam ettiği maskeler için herhangi bir sınırın olmadığı da öğrenildi.

1 TL’DEN SATIŞA SUNULACAK

Satışa çıkacak olan maskeler için Belediye Kütahyaspor tarafından Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu üzerinde stant açılacak. 1 TL’den satılacak maskeler, mavi-lacivertli taraftarların beğenisine sunulacak. Konuyla ilgili açıklama yapan kulüp, toplu maske alımları için ise, iletişime geçilebileceğini kaydetti

PAYLAŞ