TOKİ’den Seyitömer’e proje

Seyitömer Belde Belediye Başkanı Halil Öztürk, TOKİ tarafından yapılacak olan 2021 yılı Yüzbin Konut Projesi için başvurmak isteyenler için son tarihin 28 Ağustos olduğuna dikkat çekti.

Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk, Belde merkezine TOKİ tarafından konut yapılması için planlamanın yapıldığına dikkat çekti.

Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk; “Seyitömer Belediye başkanlığımız öncülüğünde beldemizde konut ihtiyacı ve TOKİ tarafından konut yapılması planlanmış olup başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız ön başvurularını Seyitömer Belediye başkanlığına yapabileceklerdir. TOKİ ile ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlarımız belediyemiz yazı işleri müdürlüğü muhasebe müdürlüğü ve memur calisanlarimizdan bilgi alabilirler.  TOKI tarafından Yapılacak konutlar için ön başvurular alınıp tamamlandıktan sonra 2021 yılı yüzbin konut projesine muracaatimizi yapıp TOKİ tarafından beldemizde konut yapılması projesini gerçekleştireceğiz. Bu proje için ön başvuruların 28.08.2020 tarihine kadar yapılması gerekmektedir” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ