TAN: “İTTİFAKTAN DOLAYI İFADE ETMİYORUZ”

Ak Parti Milletvekili Ahmet Tan, Altıntaş ilçe kongresinde ittifaktan dolayı konuşamadıklarını ve yazdıkları defterleri okutturacaklarını iddia etti.

Ak Parti Milletvekili Ahmet Tan Altıntaş ilçe kongresine katılarak Altıntaş’a yapılan çalışmalar ile genel politika hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

ZAFER OSB ÖNEMLİ

Zafer Organize Sanayi bölgesinde çok hızlı bir süreç yaşandığını ifade eden Tan; “Organize sanayi bölgesi bu bölge için çok önemli bir yatırım. 2016 senesinde başlamıştık. 26. Dönemde sene 2020 inşallah sonuna doğru geliyoruz. Aslında çok hızlı bir süreç yaşandı. 2016 yılında başlandı, 2020 yılına gelindi. Uzun bir süreç gibi gelebilir ama organize sanayi bölgelerinin genelde Türkiye ortalamasına bakarsanız 4 sene içerisinde çok ciddi bir mesafe kat edildi. Altıntaş, Aslanapa, Dumlupınar Kütahya merkez ile alakalı çok ciddi bir yatırım” dedi.

DEFTERİ OKUTTURACAĞIZ

Bazı konulardı ittifaktan dolayı birçok şeyi ifade edemediklerini ifade eden Ak Parti Milletvekili Ahmet Tan; “Şimdi biz Kütahya nezdinde bazen Ak Parti dönemi geldi ne yapıldı? Ne edildi? diye farklı farklı cümleler sarf ediliyor. Ama oturur kitabın başından sonuna kadar inanın yazdığımız defterleri okutturacağız onlara. Ama bunun yeri ve zamanı da inşallah gelecek” dedi.

İTTİFAKTAN DOLAYI İFADE ETMİYORUZ

İttifaktan dolayı birçok şeyi ifade edemedikleri açıklayan Ak Parti Milletvekili Ahmet Tan; “Ak Parti döneminde Kütahya çok hizmet aldı. Bu anlamda şuanda belki ifade etmiyoruz ittifak meselesi yüzünden ama önümüzdeki süreçte bunlarla alakalı satır satır ak partinin Kütahya’ya nakşettiği hizmetleri tek tek ifade edeceğiz” dedi.

ALTINTAŞ DEĞER KAZANDI

Altıntaş’ın değer kazandığını ifade eden Tan; “Altıntaş ile alakalı bir çırpıda vatandaşa ne yapıldı desem şöyle bir düşünürsünüz. Böyle iki üç tane bir şey gelebilir aklınıza ama ges projesi, çatı ges projesi, Altıntaş Zafer OSB, yüzme havuzu, düğün salonu, halı saha, otogar, içme suyu projesi, su deposu, 15 Temmuz şehitler camisi, toki konutları, kafeterya gibi hizmetleri ardı ardına sıraladığımız zaman Altıntaş’ında belirli bir değer kazandığını görüyoruz. Önümüzdeki süreçte inşallah bu OSB ile beraber farklı bir anlama geleceğini hep beraber biliyoruz” dedi.

PAYLAŞ