SENTETİK SAHA OLUŞTURULDU

Gediz Belediyesi, Ergenekon mahallesinde bulunan sentetik çim sahası yanında ki alanda çevre düzenlemesi yapılarak, mahalle sakinlerinin boş vakitlerinde hoşça vakit geçirebilecekleri yaşam alanı yeniden düzenlenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Çevre dostu ve sosyal belediyecilik alanında gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini daha ekleyen Gediz Belediyesi, Ergenekon mahallesinde bulunan sentetik çim sahası yanında ki alanda çevre düzenlemesi yapılarak, mahalle sakinlerinin boş vakitlerinde hoşça vakit geçirebilecekleri yaşam alanı yeniden düzenlenerek halkın hizmetine sunuldu.

Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “ Çevre dostu ve sosyal belediyecilik kapsamında hedefimiz her mahalleye park, yeşil alan, spor alanı ve çok amaçlı yaşam alanları kazandırmaktır. Fiziki, sosyal ve kültürel alanlarda birçok önemli hizmetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz, Ergenekon mahallemizde bulunan daha önce mahallemize kazandırmış olduğumuz sentetik çim saha yanında bulunan alanlarda, Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında; yürüyüş yolları ve vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte hoşça güzel vakit geçirebilecekleri yaşam alanları kamelyalar, çiçeklendirme ve ağaçlandırma çalışmaları bitirildi.

Her zaman her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımız için bütün gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ