Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğretim üyesi kadrosunu güçlendirecek.

02 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının
Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında SBL Üniversitesi belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler) uyarınca öğretim üyesi alacak.


İlanda belirtilen kadrolara müracaat eden adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması gerekmekte olup Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, başvuru formlarına ve ayrıntılı bilgilere https://ksbu.edu.tr/ adresindeki duyurular kısmından ulaşabilir.

Adaylar ayrıca ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen veya posta yolu ile başvuruda bulunacaklardır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721995/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/akademik-personel-alimlari/kutahya-saglik-bilimleri-universitesi-9-ogretim-uyesi-aliyor

PAYLAŞ