Sanayi sitelerinde sona gelindi

Emet Esnaf odası öncülüğünde yapımına 2016 yılında başlanan 87 adet yeni sanayi dükkanlarının  alt yapı, enerji ve çevre düzenlenmelerinin de tamamlandığı,  dükkan tapularının dağıtımının ardından  düzenlenecek  açılışla  hizmete geçeceği bildirildi.
Emet ilçemiz kadar komşu ilçeler Hisarcık, Simav, Tavşanlı ,Gediz’den sanayici esnaflarımızdan da yeni sanayi sitesinde işyerleri aldığı  sanayi sitesinin çevre düzenlemesi ve sıcak asfaltı da bu hafta içinde tamamlandı.
Emet yeni sanayi yaptırma kooperatifi ve aynı zamanda Emet Esnaf odası  başkanı olan Abdullah Ünal yaptığı açıklamada alt yapı ve enerji hatları dahil tüm çalışmaların tamamlandığı sitenin  bürokratik işlemlerinin devam ettiğini beyanla şunları söyledi,
“İlçemiz ekonomisine büyük katkı sağlayacağına inandığımız bir eseri tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.2016 da başlatılan ve  10 bin metre kare kapalı alanda 87 adet sanayi dükkanımız tamamlanırken, tüm alt yapı, enerji hatları, çevre düzenlemeleri sıcak asfaltları çalışmalarını da hızlı bir şekilde tamamladık. Bu yolda bizlere destek olan başta devletimizin tüm kurumlarına ve destek veren tüm kardeşlerime sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Memleketlerinin gelişmişliği sanayilerine verdikleri önemle belli olur ve gelişir. Bizlerde Emet’te sanayimizin gelişimi hedefleriyle çıktığımız yolda, Allah’ın izniyle sonuca ulaştık. Artık  yapı kullanım ruhsat, tapu düzenleme vs gibi bürokratik  süreç devam        etmektedir. B unlarda tamamlandıktan sonra  düzenleyeceğimiz bir törenle   hizmete açacağız” dedi.

PAYLAŞ