Salgınla birlikte mücadele etmeliyiz

Vali Ali Çelik, Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde gerçekleştirdiği temaslar kapsamında Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i ziyaret etti.


Güler; ilçenin sosyal, ekonomik ve kültürel değerleri ile yapımı tamamlanan ve devam eden projeler hakkında Vali Çelik’e bilgiler verdi.
“KONSEPT TAVŞANLI’NIN SOKAKLARINDA DA KENDİNE YER BULMALI”


Tavşanlı Belediyesi hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Çelik, “Tarihsel bir birikim ve insanı yormayan bir göz zevkiyle bütünleştirilen bu tasarımı hayata geçirenlere teşekkür etmek gerekiyor. Bu bütünselliği, bakış açısını tüm kente yaymak gerekir. Bu anlamda mutlu oldum. İnşallah bu konsept Tavşanlı’nın sokaklarında da kendine yer bulur” dedi.
“SALGINLA HEP BİRLİKTE MÜCADELE ETMELİYİZ”

Pandemi süreci hakkında da değerlendirmelerde bulunan Vali Çelik, Tavşanlılılardan sürecin en hızlı şekilde atlatılması için destek istedi. Herkesin üzerine bir sorumluluk düştüğünün altını çizen Vali Çelik, “Alınan tedbirler vatandaşlarımızın sağlığı için. Özellikle maske takmalı, mesafe kurallarına riayet etmeli ve temizliğe çok önem vermeliyiz. Onun haricinde her dönemde olduğu gibi birliğimize, beraberliğimize ve birbirimize olan saygımıza hiçbir zaman ara vermeyeceğiz. Bu millet birçok zorluğu beraber atlattı, bu sıkıntıları da beraber atlatacak” diye konuştu.

PAYLAŞ