Şahbaz’dan ‘Kurultay’ tebriki

CHP Kütahya İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, partilerinin yapılan kurultayları sonrası Genel Başkan Kılıçtaroğlu ile PM ve YDK aday olanları tebrik edip seçilemeyenleri cesaretleri dolayısı ile tebrik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz kurultay sonrası tebrik mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan CHP Kütahya İl Başkanı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz; “Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Kurultayımızı başarıyla tamamlayarak Genel Başkanımızı seçtik, Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerimizi belirledik.

Neredeyse tüm delegasyonun desteğini alarak güven tazeleyerek yeniden seçilen Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu kutluyor başarılar diliyoruz.  Parti meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu’na aday olan, demokratik yarışı göğüsleyen, seçilen seçilemeyen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Zorlu Kurultay sürecini büyük bir özveriyle taşıyan örgütümüze de ayrıca teşekkür ediyoruz. Yarınlar el ele mücadelemizle gerçekleştirdiğimiz partimizin iktidarında bizim olacaktır” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ