SAĞLIK İÇİN DENETİM

İçişleri Bakanlığı’nın talimatıyla ülke genelinde yapılan Koronavirüs denetimleri devam ediyor. Tavşanlı’da kaymakam Erdoğan Kanyılmaz başkanlığında oluşturulan ekipler şehrin işlek caddelerinde esnaf ve vatandaşları uyararak artan vaka sayılarının azaltılmasında toplumun tüm kesimlerine görev düştüğünü belirtiyor.

Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Aka, daire amirleri ve STK temsilcilerinin katıldığı denetimlerde özellikle vatandaşlarla teması olan esnafların maske, hijyen ve sosyal mesafe hususlarında duyarlı olmaları istenerek cezai müeyyideler hatırlatıldı.

İlçe Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, tüm dünyayı tehdit eden salgın hastalığı yenmenin yolu alınacak tedbirlerden geçiyor diyerek, hep birlikte mücadelemizi duyarlılıkla sürdürelim ifadelerini kullandı.

Bu arada tüm kamu kurum ve kuruluşlarından oluşturulan personeller tarafından düğün salonlarında akşam saatlerinde yapılan kına, düğün, sünnet gibi organizasyonlarda denetlenirken, filyasyon ekipleride sürekli ilgili alanlarda çalışmalarını sürdürüyor.

PAYLAŞ