RESMİ KURUMLARA GİRİŞLERİNDE HES KODU UYGULAMASINA GEÇİLDİ

Gediz’de Korona Virüs (COVİT-19) salgınıyla mücadele kapsamında Resmi Kurum ve Kuruluşlara girişlerde HES Kodu uygulamasına geçilmiştir.

Resmi Kurum ve Kuruluşlara girişlerde HES Kodu uygulamasına geçilmesiyle Gediz Belediyesi hizmet binasına girişler artık HES kodu kontrolü ile sağlanacaktır. Her türlü işlemleri için Belediye Hizmet Binasına gelen vatandaşların, kurulan HES Kodu Destek Noktasında HES kodu sorgusu yapılmaktadır.

Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Korona virüs (COVİT-19) salgını ile mücadele kapsamında önlemleri arttıran belediyemiz, HES kodu bulunmayan ve alma konusunda zorluk çeken vatandaşlara, Hizmet Binası girişinde oluşturulan HES Kodu Sorgulama Noktasın ’da görevli personelimiz yardımcı olmaktadır. Korona virüs (COVİT-19), yaşam tarzımız ve algılarımızı değiştirdi. Bu süreçte alınan kararlar herkesin sağlığı için büyük önem arz ediyor. Tüm Dünyayı etkisi alan Korana Virüs (COVİT-19) salgın tehlikesi geçmiş değil. Evlerde kalmaya, tedbirlere ve kısıtlamalara uymaya hep birlikte devam edelim. Hep birlikte göreceğimiz güzel günler Allah’ın izniyle yakındır. Bu zor ve kötü günleri birlik ve beraberlik içinde hep birlikte başaracağız. Buradan alınan tedbirlere ve kısıtlamalara uyan vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, sevdikleriyle birlikte sağlıklı günler diliyorum” Açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ