PROF. DR. IŞIK’A KARA PROPAGANDA

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık hakkında genel basında yapılan haberlerle Kütahya ve Kütahya Belediye Başkanı Işık’a kara propaganda yapılmaya çalışarak algı operasyonu düzenleniyor. Kütahyalı vatandaşlar bu oyuna gelmeyerek Belediye Başkanı Işık’a sosyal medya üzerinden destek mesajları yağdı.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık hakkında Cumhuriyet gazetesi manşet ’inden verilen haberler üzerine kara propaganda yapıldığını savunan Kütahyalı vatandaşlar bu algı operasyonlarına Kütahya’yı ve Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a algı yapıldığını iddia ettiler.

SOSYAL MEDYA’DA IŞIK’A DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Sosyal Platform hesapları üzerinden Kütahya Belediye Başkanı ve kızı hakkında çıkan haberlere ilişkin paylaşımda bulunan Kütahyalı vatandaşlar yıllarca hizmet bekleyen Kütahya ve göç veren bir Kütahya ile karşı karşıya kaldıklarını söyleyerek mahalli idareler seçimlerinin ardından Kütahya’da her anlamda gözle görünür bir şekilde değişiklikler olduğuna vurgu yaparak Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’la ilimiz aydınlığa kavuştu. Başkanımıza sahip çıkalım açıklamalarıyla sosyal platform hesaplarından destek mesajları yağdı.

HER ŞEY ŞEFFAF, BAŞIMIZ DİK, ALNIMIZ AÇIK

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık son iki gündür hakkında çıkan olumsuz haberlerle ilgili şöyle konuştu. “Biz doğru bildiğimiz yolda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz. Çamur at, izi kalsın mantığıyla belli çevreler tarafından kasıtlı yapılan bu haberler moralimizi bozmadığı gibi, çalışma azmimizi daha da arttırır. Abdestimizden şüphemiz yoktur. Çiğ erik yemediğimiz için de karnımız ağrımaz.  Çalmadık, çırpmadık, yemedik, yedirtmedik. Kapalı kapılar ardından iş çevirmedik. Her şey şeffaf, başımız dik, alnımız açık. Birilerinin alışageldiği düzeni haktan ve halktan yana değiştirdik. Rahatsızlıkları bundan olsa gerek, PKK bayraklı çocuk parklarını haber yapamayan sicili bozukların çalışmalarımızı övmelerini zaten beklemiyoruz. Ancak konuyu saptırıp yalan ve iftira ile kamuoyunu aldatmaya çalışanlardan hem bu Dünya’da hem de ahirette hesap soracağız” ifadelerini kullandı.

DAĞ GİBİ YANINDAYIZ

Sosyal platform hesapları üzerinden Kütahya Belediyesi Prof. Dr. Alim Işık’a destek mesajları atan Kütahyalı vatandaşlar “dağ gibi yanındayız” mesajları ile Prof. Dr. Alim Işık’a sonsuz destek verdiler. Yapılan çalışmaları ve gece gündüz demeden Kütahya’nın menfaati için çalışan Başkan Işık’ın çalışmalarını görmemek vicdansızlıktır diyerek vatandaşlar Işık’a destek verdiler.

PAYLAŞ