ORGANİZE YOLU AYDINLANDI

Günde ortalama 3000 araç ve 9000 Personelin geçiş yaptığı 7 gün 24 saat faal olan 1. Organize Sanayi Bölgesi yolu Enerji ve Sanayi Bakanlarımızın talimatları ile yaklaşık 3 Km yol kısa sürede aydınlatıldı.

Konu ile ilgili görüşlerini paylaşan Kütahya Organize Sanayi Bölgesi İş Adamları (KOSBİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Emin Yüce; “1. Organize Sanayi Bölgesi yolu günlük ortalama 3000 araç trafiği ile özellikle kış aylarında havaların erken kararmasından dolayı hem biz yatırıcımlar hem de ortalama 9000 kişilik personelimiz açısından çeşitli sıkıntı yaşanmasına sebep oluyordu.

Bilindiği üzere Organize Sanayi Bölgelerimiz 7 Gün 24 saat üretim faaliyetlerine devam ederek ülke ekonomisinde ve bölge kalkınmasında oldukça önemli bir rol alıyorlar. Organize Sanayi Bölgesi yolunun aydınlatılması ile ilgili taleplerimizi geçtiğimiz yıl Organize Sanayi Bölgelerimizi ziyaretleri esnasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’ e ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ a ilettik. Sayın Bakanlarımızın talimatları ile yaklaşık 3 Km. yolumuz çok kısa süre içerisinde aydınlatıldı.

Taleplerimizin kısa sürede karşılanmasına öncülük eden Sayın Bakanlarımıza şükranlarımızı sunar, yolumuzun aydınlatılmasını sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. (OEDAŞ) yetkililerine, çalışanlarına ve tüm emeği geçenlere derneğimiz üyeleri ve organize sanayi bölgesi yatırımcıları adına teşekkür ederiz.

PAYLAŞ