Önder Gediz’e veda etti

Gediz’de yaklaşık üç yıldır görev yaparken Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Gaziantep Vali Yardımcılığına atanan Kaymakam Muhammet Önder Gediz’e veda etti.

Kaymakamlık Binası önünde düzenlenen veda törenine; Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Gediz Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kavasoğlu, İlçe Jandarma Komutan Jan. Teğmen Yaşar Türker, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Bozcayüce, İlçe Müftüsü Nurullah Koçhan, Daire Amirleri, Şehit Yakınları ve Muhtarlar katıldı.

Kaymakam Önder konuşmasında; “Görev yaptığım üç yıl boyunca burada güzel günlerimiz oldu. Bu süreçte ben herkese çok teşekkür ediyorum. Herkes hakkını helal etsin” diyerek veda etti.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak konuşmasında; “İlçemizin değişimi ve gelişimi noktasında uyumlu ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Son Kararname ile Gaziantep Vali Yardımcılığına atanan Kaymakam Muhammet Önder’e yeni görevinde başarılar diliyor, İlçemiz için yapmış olduğu katkılardan dolayı şahsım ve Gediz Halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

PAYLAŞ