Meteoroloji kafe’ye “tam not”

Belediye Başkanı Mustafa Güler’i ziyaret eden Meteoroloji Eskişehir 3 Bölge Müdürü Serkan Tepe ve beraberindeki heyet, Meteoroloji kafe’ye hayran kaldı.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Meteroloji Kafe’nin yanında bulunan alana otopark oluşturmak için kolları sıvadı. Güler, konu ile ilgili proje dosyasını Eskişehir Bölge Müdürü Serkan Tepe’ye sundu.

Meteoroloji Eskişehir 3. Bölge Müdürü Serkan Tepe ve Şube Müdürü Tansel Köse ile Meteoroloji Kütahya İl Müdürü Zihni Kale Belediye Başkanı Mustafa Güler’i ziyaret etti.

Eski Meteoroloji binasının olduğu alana yapılan Tavşanlı Belediyesi Meteoroloji Kafe’yi inceleyen heyet, Belediye Başkanı Mustafa Güler’i bu yatırım dolayısıyla tebrik etti.

“Son derece modern ve nezih bir sosyal yaşam alanı oluşturulmuş” diyen Meteoroloji Eskişehir 3. Bölge Müdürü Serkan Tepe, isim olarak da “Meteoroloji Kafe” verilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Belediye Başkanı Mustafa Güler ise heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “Fahri hemşehrimiz olan dönemin Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile yürüttüğümüz ikili temaslar ile bu alanı Belediye’mize kazandırdık ve bir sosyal yaşam alanı inşa ettik. Halkımızın da beğenisini kazanan bu yatırımımızın yanındaki boş alanı da otopark olarak kullanmak istiyoruz. Bununla ilgili gerekli proje çalışmalarını yaptık ve dosyamızı Bölge Müdürümüze teslim ettik. Bu yöndeki tüm hazırlıklarımız tamam” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ