MERKEZ İLÇE “GÖZ’E” EMANET

Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanlığı seçimleri yapıldı. Yapılan seçimlerde İş İnsanı Hasan Göz oyların çoğunluğunu alarak yeni başkan seçildi.

“Hiçbir baskıya eyvallahımız yok”

Partide neden görev aldığını ve mücadele ettiğini açıklayan Merkez İlçe Başkanı Hasan Göz, “Rabbim bu mekânı Hz. Mevlana’nın da dediği gibi  ‘olduğu gibi görünenlerin göründüğü’ gibi olanların mekânı eylesin. Değerli yol arkadaşlarım! Partimizin Kütahya Merkez İlçe İkinci Olağan Genel Kurulunu bir bayram havasında geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kuruluşundan bu güne kadar emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyor, vefat eden önceki Merkez İlçe Başkanımız rahmetli Ali Osman Şahin’i saygıyla yâd ediyor,  Allah’tan rahmet diliyorum. Kıymetli katılımcılar gelecek partimizin kurucusu seçilmiş son başbakan genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde 12 Aralık 2019 tarihinde cesur yol arkadaşları ile birlikte kurdukları bu kutlu yolda sizlerle beraber gelecek partimizin neferleri olmaktan mutluluk duyuyorum. Tabii!  Bu yol meşakkatli bir yol gelecek partimizin kuruluşunda her türlü baskılarla partimizi bir avuç çetelerin zorbalıkları ile sindirmeye çalıştılar.  Kardeşlerim cesaretli insanlar korkusuz olurlar. Korku duvarlarını yıkılması gerekiyordu bu cesareti gelecek dostları olarak hep beraber gösteriyoruz. Gelecek partimizin her bir neferi hiçbir baskıya, zorbalığa asla ama asla eyvallah etmemiştir ve etmeyecektir.” dedi.

“Partimizi mutlaka iktidara taşıyacağız”

Partisinin hedefinin Merkez İlçe ve Türkiye genelinde iktidar olmak olduğunu belirten Başkan Göz, “Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na siyasi darbe ile başlattıkları beytü-l malın yani devlet hazinesini bir avuç imtiyazlıya peşkeş çektiler. Gelecek partisi neferleri olarak Allah’ın izni ile milletimizin emanetlerini yandaşa 5li çetelere aktaranlara hesabını mutlaka soracağız. Gelecek kadroları olarak siyasi ahlak yasası, imar yasası basta olmak üzere birçok reformu hayata geçireceğiz. Ülkemizin ve devletimizin yeniden inşa ve ihyasını mutlaka başaracağız. Kardeşlerim Gelecek Partimizin kıymetli üyeleri, Kütahya’mız maalesef mevcut iktidara vermiş olduğu desteğin karşılığını alamamış. Ankara’nın gözünde değer verilmeyen bir şehir konumunda kaderine terk edilmiştir. Bizim gayemiz ne biliyor musunuz arkadaşlar? Bizler bu yola çıkar iken birileri gibi nas diyerek aziz milletimizi kandırmak için değil aksine liyakatle yani işi ehline teslim ederek yetim malını gözeterek milletimizi refaha, huzura, birlik ve beraberliğe kavuşturmak için mücadele edeceğiz ve partimizi mutlaka iktidara taşıyacağız.” diye konuştu. Merkez İlçe kongresine; Gelecek Partisi İl Koordinatörü Nafiz Caner, Gelecek Partisi İl Başkanı Serdar Seven, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için : 0.274.333 43 36’yı arayabilir, ku[email protected]  adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ