MASKELERE YOĞUN İLGİ

Mavi lacivertli temsilcimize kaynak oluşturmak için Kütahya Belediyesi SİMPAŞ tarafından yapılan ve tüm geliri Belediye Kütahyaspor’a bırakılacak olan maskelerin satışına Sevgi Yolunda başlandı. Simpaş personeli tarafından açılan bir stant ile maskeler Kütahyalıların beğenisine sunuldu.

Sevgi yolunun girişindeki standı Vali Ali Çelik ve Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık bir ziyarette bulundular.

Belediye Kütahyaspor’a destek amacı ile kurulan maske standında Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık değerlendirmelerde bulunarak şu ifadelere yer verdi.

İDDİALI BİR TAKIM KURDUK

“Belediye Kütahyaspor’umuza girmiş olduğu 3. Lig yarışında başarılar diliyorum. Bu sebeple açılmış olan bu stanttı ziyaret edip kendilerine hayırlı kazançlar diliyorum. Bu sene inşallah iddialı bir takım kurduk. Sene sonunda Rabbim nasip ederse mutlu sona ulaşan ekip olmayı canı gönlüden diliyoruz. Akıllı, makul ve kendi bütçemize uygun nokta transfer olarak adlandırabileceğimiz isimleri kadromuza kattık. Yönetimimiz hangi bölgede eksiklerimiz varsa son derece titiz bir çalışma ile güzel insanları şehrimize kazandırdılar. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Belediye Kütahyaspor’umuz artık şehrimizin takımı oldu. Geçtiğimiz sene amatör ligden yükselmesi için kendilerine belediye olarak ciddi yardımlarımız oldu. Bu sene profesyonel lige çıkınca artık şehrimizin takımı oldu. Hem iç sahada hem de dış sahada 300 bin kişilik Kütahya’mız takımı ile bütünleşecektir. Bugüne kadar gördüğümüz ilgi onu gösteriyor. Tribün liderlerimiz başta olmak üzere tüm taraftarlarımıza şimdiden hayırlı sağlıklı bir sezon diliyor ve tüm Kütahyalı kardeşlerimizi Belediye Kütahyaspor maskelerinden alarak maddi manevi yardımda bulunmalarını rica ediyorum” dedi. Belediye Kütahyaspor logolu tek kullanımlık olarak adlandırılan 3 katlı ve telli olarak üretilen maskelere Kütahyalı hemşerilerimizin yoğun ilgi gösterdiği öğrenildi. Satışa sunulan maskeler tekli 5’li, 10’lü ve 40’lı paketler halinde satışa hazırlandığı öğrenildi.

PAYLAŞ