KÜTBO, ONLİNE EĞİTİME KATILDI

13 – 14 Ekim 2020 Tarihleri arasında TOBB bünyesinde gerçekleştirilen canlı yayın, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen eğitimlere Kütahya Ticaret Borsası personelleri de katılım sağladı.

13 Ekim 2020 Tarihinde video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen Siber Güvenlik Bilgilendirme Eğitiminde bireysel ve kurumsal siber güvenlik konuları haricinde siber suç türleri ve siber suçların hukuki boyuttaki sonuçları konuları konuşuldu eğitim sonunda soru – cevap şeklinde bilgilendirmeler de yapıldı.

13 Ekim 2020 Tarihinde başlayan COSME Türkiye Projesi eğitimi 14 Ekim 2020 tarihine kadar devam etti eğitim süresi boyunca soru – cevap şeklinde bilgilendirmeler, proje hakkında detaylar, projenin açılış yürürlük aşamasında yapılacak işlemler ve kişilerin sorumlulukları hakkında detaylı bir video konferans yayını oldu.

14 Ekim 2020 Tarihinde Dünya Standartlar Günü etkinlikleri çerçevesinde video konferans yayın aracılığıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr.  Adem Şahin’in katılımlarıyla gerçekleştirilen seminere Kütahya Ticaret Borsası personelleri de katılım sağladı.

Dünya Standartlar Günü seminerinde görüşülen önemli konulardan “Sanayileşme İcra Komitesi’ni kuruyoruz” başlığı altında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank “Son dönemde en kritik reform hayata geçiyor, Sanayileşme İcra Komitesi Cumhurbaşkanımızın başkanlığında kuruluyor. Sanayi ve teknoloji politikalarının bugünü ve geleceği, devletimizin en üst makamı tarafından sahipleniliyor.” Şeklinde ifadeler kullandı.

PAYLAŞ