KÜTAHYA’YA DEVA OLMA, YOLUNDA HAZIRIZ

Ali Babacan tarafından kurulan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kütahya İl Teşkilatı, İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman Başkanlığında 17 Ağustos’ta ilk yönetim kurulu toplantısını yaparak, görev dağılımını gerçekleştirdi.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman: “Tüm teşkilatımızın ortak noktası Deva Partisi Gönüllüsü olmamızdır. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan tarafından yetkilendirildiğimiz günden bu yana Kurucu Üyelerimiz Yalçın CAN, Mesut Dönmez, Şerife Güneş Erşahin  ve gönüllü ekibimizle birlikte İl Yönetimi Teşkilat Çalışmaları Temmuz ayı içerisinde  tamamlanmış ve  Genel Merkezimizce  onaylanmış olup, Yönetim kurulumuz ilk toplantısını 17 Ağustos’ta yapmıştır. 30 kişilik İl Yönetim kurulunda toplumunun her kesimini temsil edebilecek kişiler yer almıştır.

Ortak akla, istişareye inandık ve iyi bir ekip oluşturduk. Güzel Şehrimiz Kütahya’ya Deva olmak yolunda hizmete hazırız.

Beni bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan başta olmak üzere kurucu üyelerime, tüm teşkilat başkan yardımcılarıma, il yönetim kuruluma, tüm DEVA gönüllülerine ve yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Gülçin Hizarcıoğlu Karaman Başkanlığındaki İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Yalçın Can, Mesut Dönmez, Şerife Güneş Erşahin, Musa Akça, Samet İncekara, Hatice Nur Çavuşoğlu, Yüksel Alhan, Julide Uşaklıgil, Recep Gerçek, Lütfi Yiğit, Murat Mazı, Fikret Haskan, Nurdan Özkaraca, Ufuk Sağlam, Abdullah Türk, Mehmet Canbaz, Yalçın Barcık, Halil Eker, Mustafa Ok, Şükriye Yavuz Durak, Elif Güneş, Münir Ceylan, Murat Gazi Uzunay, Nejat Sonkurt, Aladdin Uçar, Aydın Yetkin, Fatma Bayram, Beytullah Keskin, Resul Ok’tan Oluşmaktadır.

GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ

İlk Yönetim Kurulu Toplantısında görev dağılımı gerçekleştirilmiş. İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman, İl Sekreterliğinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Jülide Uşaklıgil, İl Ve İlçe  Teşkilatlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Musa Akça, Hukuk Ve Adalet Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Dönmez, İdari Ve Mali İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nejat Sonkurt, Yerel Yönetimler Ve Şehircilik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aladdin Uçar, Sivil Toplum Ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Mazı, Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Elif Güneş, Gençlik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Samet İncekara, Kültür Ve Sanat Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yalçın Barçık, Doğa Hakları ve Çevre Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Lütfi Yiğit, Basın ve Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yalçın Can, Eğitim Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ok olarak belirlenmiştir.

PAYLAŞ