KÜTAHYASPOR KAMPTA

Belediye Kütahyaspor yeni sezon için kampa girdi. 3.Lig temsilcimiz Belediye Kütahyaspor sezona iddialı başlamak üzere kamp çalışmalarına başladı.

Belediye Kütahyaspor takım halinde girdiği yeni sezon hazırlıklarına başladı. Hem takımın hem de futbolcuların birbirleri ile kaynaşacağı bu kamp döneminde Belediye Kütahya spor hazırlıklarını Afyonkarahisar’da sürdürüyor.

2 HAZIRLIK MAÇI YAPACAK

Belediye Kütahyaspor kamp döneminde yapacağı maçlarla kendini teste tabi tutarak burada oyuncuların ve yapılacak maçların kritiği yapılacak. Belediye Kütahyaspor yapacağı hazırlık maçının ilkini 6 Eylül’de yapacak. Yapılan hazırlık maçının ardından eksiklikler ve oyun tutumu değerlendirilerek 2. Hazırlık maçı olan 11 Eylül tarihine daha az hatayla girmeyi hedefliyor.

12 GÜN KAM YAPACAK

Belediye Kütahyaspor 12 günlük kamp çalışmalarına 25 Ağustos tarihi itibari ile başladı. Kamp süresince hem futbolcular hem teknik heyet bir araya gelerek yeni sezon değerlendirmeleri yapacak. Ayrıca takımın kondisyon çalışmalarında teknik heyet pür dikkat futbolcuları gözlemleyecek.

B. KÜTAHYASPOR AFBEL OTEL’DE

Belediye Kütahyaspor Afyonkarahisar kampına girdiği 25 Ağustos tarihi itibari ile Afjet Afyonspor’un kaldığı ve tesis olarak kullandığı Af Bel Otel’de 12 günlük kampa girdi. Belediye Kütahyaspor Afyonkarahisar kampında 2 hazırlık maçı yapacak olup, rakipler ve maç saatleri henüz belli olmadı.

PAYLAŞ