KÜTAHYA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR TESİS

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş

KÜTAHYA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR TESİS

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, KMK Kahramanmaraş Kâğıt fabrikasına ziyarette bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş KMK Kahramanmaraş Kâğıt fabrikasına ziyarette bulundu. Kahramanmaraş kâğıt fabrika Müdürü Metehan Besen tarafından karşılanan Milletvekili Erbaş üretim alanları ile ilgili bilgiler alarak fabrika çalışanları ile bir araya geldi.

ERBAŞ FABRİKA ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Kahramanmaraş Kâğıt Fabrikasına ziyarette bulundu. Ziyarette Fabrika Müdürü Metehan Besen Erbaş’a eşlik ederek fabrika hakkında bilgiler verdi.

ÜRETİM ALANLARINI GEZDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Kahramanmaraş kâğıt ziyaretinde üretim alanlarını ve faaliyetleri hakkında Fabrika Müdürü Metehan Besen’den bilgiler alarak çalışanlarla sohbet etti.

KÜTAHYA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR TESİSİ

Milletvekili Erbaş, fabrika gezisi ardından yaptığı açıklamada “İlimizin değerlerinden olan Kahramanmaraş Kâğıt fabrikasına ziyaret gerçekleştirdik. Ziyarette bizlere eşlik eden Fabrika Müdürü Metehan Bey olmak üzere tüm çalışanları böyle bir tesiste yer aldıkları için kutlarım ifadelerini kullandı. Erbaş “ilimiz için çok önemli olan bu yatırımı burada görmekten dolayı çok memnunuz, ilimizin ekonomisi ve istihdamına sağladıkları katkılardan dolayı başta fabrika sahiplerine ve tüm çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyoruz dedi.

BESEN’DEN TEŞEKKÜR

Kahramanmaraş Kâğıt Fabrika Müdürü Metehan Besen, Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili sayın Ahmet Erbaş Bey’in ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Sayın Milletvekili ve sayın Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy Bey’e de ayrıca teşekkür ederim. Fabrikamızda bizleri ziyaret eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy’a ve kâğıt geri dönüşümünün üzerine yapmış olduğumuz yararlı sohbetten dolayı teşekkür ederiz” dedi.

PAYLAŞ