KÜTAHYA BAŞIMIZIN TACIDIR

İlçe Teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisinde Emet Kongresi geçtiğimiz gün yapıldı. Kongreye görüntülü telefon konuşması ile bağlanan Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu bu konuşmada Emet başta olmak üzere tüm Kütahya’yı çok sevdiğini belirtirken, ‘Kütahyalılar bizi hiçbir zaman mahcup etmemiştir’ dedi. 

Gelecek Partisi Emet İlçe Başkanlığı’nın birinci olağan kongresini yaptı. Kongreye Genel Başkan Ahmet Davutoğlu görüntülü olarak katılırken, Kurucular Kurulu Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal’da kongrede hazır bulundu. Kongreye Gelecek Partisi Kütahya İl Başkanı Serdar Seven, Emet Kurucu İlçe Başkanı İsmail Akay, Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Şahin, İl yönetim kurulu üyeleri ve Emetli Gelecek Partisine gönül veren vatandaşlar katıldı.

KONGREMİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN

Kongrede ilk konuşmayı Gelecek Partisi Emet Kurucu İlçe Başkanı İsmail Akay yaptı. Emetli partililere ve Emet’e gelerek kendilerini kongrede yalnız bırakmayan misafirlere seslenen İlçe Başkanı Akay şunları söyledi; “Biz bu yola Emet için ve daha güzel bir gelecek için yola çıktık bu süreçte ben bu partinin kurulma aşamasında beni atayıp, bana görev veren, destek olan il başkanıma ve kurucu üyelerime teşekkür ediyorum. Kongremiz hayırlara vesile olsun” dedi. Gelecek Partisi Emet Kurucu İlçe Başkanı İsmail Akay’ın konuşmasının ardından Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Şahin ve Gelecek Partisi Kütahya Kurucu İl Başkanı Serdar Seven’de konuşmalarında kongrenin hayırlara vesile olması dileklerinde bulundular. Son konuşmayı Ankara’dan kongreye katılım sağlayan Kurucular Kurulu Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal yaptı. Teşkilat Başkanı Ünal konuşması sırasında Parti Genel Başkanı Dr. Ahmet Davutoğlu ile görüntülü bir konuşma yaptı. Emet kongresi vesilesi ile partililere seslenen Genel Başkan Davutoğlu şunları söyledi;

İL KONGRESİNE BİZZAT KATILACAĞIM

‘’Kütahya bizim başımızın tacıdır. Kütahya’dan beni mahcup edecek hiçbir arkadaşımızı tanımadım. İnşallah güzel bir teşkilatlanma yapacağız. Sizlere çok güveniyoruz, gönül isterdi ki Kütahya ilk 44 ilin içerisinde olsun ama en kısa zamanda Kütahya’da teşkilatlanma çalışmalarının tamamlanacağını biliyorum. İnşallah Birinci Kütahya İl Kongremize de bizzat katılım sağlayacağım. Kütahya İç Anadolu ile Ege arasında sağlam bir kaledir. Her zaman özel bir muhabbetim oldu Kütahyalarla da. Emet ilçe kongremiz hayırlara vesile olsun. İl başkanımızı da ilçe başkanımızı da tebrik ediyorum’’ diyerek konuşmayı sonlandırdı. Emet 1. Olağan İlçe Kongresinden sonra Kurucular Kurulu Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal ile birlikte, İl Başkanı Serdar Seven, Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Şahin ve Emet İlçe Başkanı İsmail Akay birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunuldular.  

PAYLAŞ