KONGREDE KÜTAHYALI SİGORTACILARDA YERİNİ ALDI

Kütahya’da faaliyet gösteren sigorta acentelerini temsilen Kütahya heyeti Uluslararası Sigorta Fuarı ve Sektörel İş Birliği Fuarı ve Kongresi’ne katıldı.

Çalışmalar paylaşıldı

Sektörün büyümesi ve sigorta acentelerinin gelişmesi adına olumlu geçen organizasyona, Kütahya Sigorta Acentelerini temsilen, SAİK (Sigorta Acenteleri İcra Komitesi) Meclis Üyesi Mehmet Karaağaç, İl Delegeleri Bülent Doğan ve Bülent Özyurt katılım sağladı. Kütahya heyeti, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve sigorta şirketlerinin tedarikçileri ile olan iş birlikteliklerini artırmasını ve etki alanlarını geliştirmelerini sağlamayı hedefleyen “Sigorta Fuarı-Sigorta İş Birliği Fuarı ve Kongresi” ne katıldı. Kütahya heyeti, sigorta şirketleri, acenteler ve farklı sektör paydaşlarının katıldığı fuarda son dönemdeki farklılaşan çalışmalarını ziyaretçilerle paylaştı.

Sektör masaya yatırıldı

Sigorta şirketleri ile acentelerin bir araya gelmesi, sektör dinamiklerinin görüşülmesi, teknolojik gelişim ve değişimler hakkında bilgi paylaşılması, yeni ve inovatif ürünlerin sektöre tanıtılması, fuara katılan reasürans şirketleri ile sigorta şirketlerinin etkileşimlerini arttırıp, teminat sağlamada zorlanılan iş kollarında çözüm üretilmesini sağlanması hedefleri ile gerçekleştirilen “Sigorta Fuarı – Sigorta İş Birliği Fuarı ve Kongresi”, “Güçlü Ekonomi Güçlü Sigortacılık Yolunda Gelecek Vizyonu” temasıyla Antalya’da gerçekleştirildi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ