KIZILAY YÖNETİMİNDEN REKTÖR UYSAL’A ZİYARET

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve Kütahya İl Müdürü Talha Tekin ile bir araya geldi.

Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve Kütahya İl Müdürü Talha Tekin, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a ziyarette bulundu.

DPÜ Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Rektör Uysal’a Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Şahmurat Arık ile Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Atilla Batur da eşlik etti.

Sohbet şeklinde geçen görüşmede, Dr. İbrahim Altan ve Tekin, üniversitemizde yürütülen çalışmalar hakkında Üniversite yönetiminden bilgiler aldı ve taraflar arasında çeşitli konularda fikir alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretin sonunda Altan, Rektörümüze Kızılay’ın yayınladığı eserleri hediye ettiler ve Üniversite yönetime çalışmalarında başarılar diledi. Rektör Uysal da Altan’a kaftan biçiminde çini  sundu. Prof. Dr. Uysal, Prof. Dr. Arık ve Prof. Dr. Batur da Kızılay yönetiminin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek kendisine görevlerinde başarı dileklerini sundular.

PAYLAŞ