KIZILAY YÖNETİMİNDEN KAYMAKAM ÇİÇEK’ E NEZAKET ZİYARETİ

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Türk Kızılayı Kütahya Şube yönetimini kabul etti.

Türk Kızılayı Kütahya Şube Başkanı Talha Tekin, yönetim kurulu üyesi Selman Kaledibi, Türk Kızılayı Emet Temsilcisi Ali Ceyhan, yönetim kurulu üyeleri Halil Mallı ve İbrahim Duman ile birlikte Kaymakam Hasan Çiçek’ e nezaket ziyaretinde bulundular.

Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Türk Kızılayı Kütahya Şube Başkanı Talha Tekin ve Türk Kızılayı Emet Temsilcisi Ali Ceyhan tarafından Kaymakam Çiçek’ e yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Karşılıklı fikir alışverişinde ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Kaymakam Çiçek’e iyiliğin bulaşıcı olduğu sloganıyla yola çıktıklarını belirten Tekin ve beraberindekiler, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Kaymakam Çiçek; “Öncelikle nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyor, aziz milletimize hizmet yarışında bayrağı devralan yeni yönetime ve üyelerine üstün başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Türk Kızılay’ımız takdire şayan hizmetleriyle her zaman gönüllerimizde büyük bir yere sahiptir. Özellikle Covid-19 salgın döneminde yaptığınız çalışmalar ve faaliyetler takdire şayandır. Türk Kızılay’ımız bu zorlu sürecin her adımında yer almakta ve gönüllü ordusu ile hem yardımlar hem de diğer tüm çalışmalara katkı sunmaktadır. Hizmetleriniz için bir kez daha teşekkür ediyor, her zaman yanınızda olduğumuzu ve desteklerimizin her zaman süreceğini bilmenizi istiyorum” diye konuştu.

PAYLAŞ