Kaymakamlıktan birlik ve beraberlik iftarı

Altıntaş Kaymakamı Hüseyin Bozoğlan koordinesinde geçmiş dönem görev yapan köy ve mahalle muhtarları ile İl Genel Meclis üyelerine iftar programı düzenlendi.

Uyumlu çalışma her alanda sürüyor

Köy ve mahalle muhtarları ile İl Genel Meclis üyelerinin katıldığı iftar organizasyonuna daire müdürleri de katılım göstererek uyum içinde çalışma örneğinin her alana yansıtıldığını gösterdiler.

“Hepimiz Altıntaş’ın gelişimi için çabalıyoruz”

Ezanın okunması ile birlikte açılan orucun ardından yaptığı konuşma ile misafirlere seslenen Kaymakam Bozoğlan yerel yönetimler olarak her zaman paydaşlarla işbirliği içinde olduklarını söyledi. Köy ve mahallelerdeki sıkıntıları hep birlikte çözdüklerini ifade eden Bozoğlan, “Biz her fırsatta sizlerin bizim hizmet ortaklarımız olduğunu dile getiriyoruz. Sizlerden gelen her türlü talebe dönük yapıcı adımlar atmanın gayreti içerisindeyiz. Netice itibarıyla hepimiz Altıntaş’ın gelişmesi için Altıntaş’a hizmet için çalışıyoruz. El birliği ile daha güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyor,  iftar davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Plaket töreni düzenlendi

Kaymakam Bozoğlan, iftar yemeği sonrasında görev süreleri boyunca köylerine ve mahallerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı muhtarlara ve İl Genel Meclisi Üyelerine plaket takdim etti.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ