KAVUNCU’DAN İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Necdet Ünüvar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural  Kavuncu ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ankara Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Necdet Ünüvar hocamıza hayırlı olsun ziyareti yaptık. Üniversitemizle iş birliği ve ortak yürütülebilecek projeler üstünde görüş alışverişinde bulunduk.” dedi.

BAKANLIK İLE ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİĞİ KONUŞULDU

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdürü Dr. Orhan Koç’u ziyaret etti. Ziyaret kapsamında yaşlı bakımda sağlıklı yaşam uygulamaları hakkında bakanlık ile üniversite iş birliği görüşüldü.

Rektör Kavuncu ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Orhan Koç ile ülkemizdeki yaşlı bakımının sağlıklı yaşam uygulamaları ile entegre edecek politikalar üzerinde istişarede bulunduk. Kütahya özelinde de yapılacak yeni huzurevi projesinde, üniversitemiz ile işbirliği konularını ele aldık.” dedi.

PAYLAŞ