IŞIK: 4 HAFTAYI KAYIPSIZ GEÇMEK İSTİYORUZ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Belediye Başkan yardımcıları ve Kütahya Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Birol Babanoğlu Ceyhan Spor maçı öncesi futbolcular ve teknik heyete başarı dilediler.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Salih Özden, Ömer Köse, İlyas Bahar ve Murat Arık ile Meclis Üyeleri ve Kütahya Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Birol Babanoğlu Belediye Kütahyaspor antrenmanını ziyaret ederek, futbolculara ve teknik heyete tatlı ikram edip Ceyhanspor maçı öncesi takıma başarılar dilediler.

4 HAFTAYI KAYIPSIZ GEÇMEK İSTİYORUZ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık antrenmanda yaptığı açıklamasında takıma güvendiğini ve sezon sonunda şampiyon olacaklarını söyledi. Işık “4 haftayı da kayıpsız geçirmek istediklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti. “Belediye Kütahya sporumuz Kütahya’mızın gözbebeği, spor camiamızın yakından takip ettiği hakikaten bir markamız. Özellikle bugün meclis üyelerimiz Kütahya’mızın önde gelen birçok sivil toplum kuruluşunun başkanıyla beraber antrenman ziyaretine geldik. Onlara moral verelim dedik. Hafta sonu Allah nasip ederse Ceyhan sporla bir maçımız deplasmanda inşallah bu çıkışın aynı şekilde süreceğine inanıyoruz” dedi.

BİRLİKTE BİR HEDEF ÇİZDİK

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık “Futbolcularımız olayın farkında dönemin başında sporcularımızla kulüp yöneticilerimizle birlikte bir hedef çizdik. Bu hedef doğrultusunda devam ediyoruz. Bu yılı 3 lig şampiyonu olarak 2. Grupta Kütahya’mıza yaşatacağız. Bugüne kadar emeği geçen tüm yöneticilerimizi teknik kadromuzu ve sporcularımızı canı gönülden kutluyorum” dedi.

KÜTAHYALILARIN YAKIN DESTEĞİNİ TALEP EDİYORUZ

Biz onlara inandık. Kütahyalı hemşerilerimizin de inanmasını arzuluyoruz. İnşallah şu güne kadar geldikleri süreci değerlendirdiğimizde lideri 2 puan arkadan takip eden bir konuma yükseldiler. İnanıyorum ki, devre arasında bu sıralama değişecek. Belediye Kütahya sporumuz devre arasını lider olarak tamamlayacak önümüzdeki 4 maçı da alarak kayıpsız geçirmek suretiyle çalışmalarımız sürüyor. Kütahyalıların yakın desteğini talep ediyoruz. bu çocuklara güvenelim. Bunlarda Kütahya’nın değerleri ve Kütahya’nın yüz akları

BABANOĞLU, KÜTAHYASPORA GÜVENİYORUZ

Kütahya Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Birol Babanoğlu ’da Belediye Kütahyaspor futbolcularına güvendiğine ve bu takım şampiyonluğa en yakın olan takım ifadelerini kullanarak futbolcu ve teknik heyete başarılar diledi.

PAYLAŞ