İş insanlarından duyarlı davranış

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Ramazan ayı münasebetiyle ilimiz merkezinde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlanan 400 adet Ramazan kolisini Vefa Destek Grubu aracılığıyla dağıtılmak üzere Kütahya Valiliği Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü’ne teslim etti.

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren iş adamlarının yer aldığı OSB Yönetim Kurulu 1. Organize Sanayi Bölgesi olarak ilimizde bulunan ve ihtiyaç sahibi olan ailelere ulaştırılmak üzere Kütahya Valiliği Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü’ne teslim ettiler. 400 adet koli kamyona yüklenerek OSB bölgesinden hareket ederek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı. 

400 AİLEYE DESTEK OLDULAR

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahiplerine duyarsız kalmayarak hazırladıkları yardım kolileri ile yaklaşık 400 aileyi mutlu etmeyi başardılar. Organize Sanayi Bölgesinde sağladıkları istihdam ile binlerce insana ekmek kapısını aralayan iş adamları hem istihdama gösterdikleri duyarlı davranış hem de Kütahya’ya kattıkları ithalat ve ihracat ile şehrimizin ekonomisine verdikleri çabalar yadsınamaz. 

İŞ ADAMLARINDAN DUYARLI DAVRANIŞ

Her fırsatta Kütahya için ellerinden gelen yardım ve istihdama yönelik çalışmaları ile takdir toplayan Kütahya iş adamlarının oluşturduğu 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Ramazan ayı içerisinde teslim edilmek üzere hazırlanan paketlerin devlet eliyle vefa sosyal destek grupları sayesinde vatandaşlara ulaştırılacağını ifade eden Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu; “Kütahya Organize Sanayi Bölgesi, ihtiyaç sahibi ailelere ulaşması amacıyla 400 koli ramazan kumanyasını Kütahya Valiliği Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü’ne teslim etti. İçerisinde temel ihtiyaç gıdalarının yer aldığı ramazan kolileri Mübarek Ramazan ayında yardıma muhtaç ailelere ulaştırılarak, Ramazan ayı boyunca hanenin ihtiyaçlarına tam anlamıyla destek olamasada bir nebze rahatlamasını ümit ediyoruz. Ramazan ayı yardımlaşma aydır. Bütün iş adamlarımız kendi imkanları ile zaten desteklerini veriyor. Bizlerde OSB Yönetimi olarak böyle bir çalışma yaptık” dedi.

PAYLAŞ