İlimize 63 yeni doktor atandı

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Kütahya’ya 63 yeni doktor ataması yapıldığını bildirdi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, yaptığı açıklamada, “Sağlık Bakanlığımız tarafından Kütahya’mıza, talepte bulunduğumuz, hemşerilerimizin ihtiyaç duyduğu branşlarda 47’si Pratisyen, 16’sı uzman olmak üzere toplamda 63 doktor kadrosu tahsis edilmiştir dedi.

63 DOKTOR KADROSU TAHSİS EDİLMİŞTİR

 AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler müjdeli haberi sosyal Platform hesabı üzerinden paylaşarak şu ifadelere yer verdi. “Sağlık Bakanlığımız tarafından Kütahya’mıza, talepte bulunduğumuz, hemşerilerimizin ihtiyaç duyduğu branşlarda 47’si Pratisyen, 16’sı uzman olmak üzere toplamda 63 doktor kadrosu tahsis edilmiştir İlimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 

EYLÜL AYINDA GÖREVE BAŞLAYACAKLAR

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler “Hekimlerimiz 2020 Eylül ayının ilk haftası gerçekleşecek olan kura sonrası görevlerine başlayacak, İnşallah. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca başta olmak üzere tüm Sağlık Bakanlığı yetkililerimize destekleri için teşekkür ediyorum. Her şeyin başı sağlık. Hemşerilerimizin sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi.

PAYLAŞ