Hisarcık ve Şaphane’de inceleme

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak Hisarcık ve Şaphane’de devam eden yol çalışmalarını incelemek ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Hisarcık İlçesine gitti.

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Hisarcık ilçesi ziyaretinde Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Hisarcık Kaymakamı Buğra Karadağ’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Hisarcık Kaymakamı Buğra Karadağ ile Kütahya İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Rıfat Hatipoğlu yapımı devam eden Hisarcık Kızılçukur- Simav Kestel yol ayrımı sıcak asfalt yol çalışmasını yerinde incelediler

ŞAPHANE’DE İNCELEME

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Şaphane İlçesinde devam eden yol onarım ve alt yapı çalışmalarını incelemek ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Şaphane’ye gitti.

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Şaphane ilçesi ziyaretinde Şaphane Belediye Başkanı RasimDaşhan ve Şaphane Kaymakamı Tayyar Emre Mahmutoğlu’na makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak,  Kütahya İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Rıfat Hatipoğlu ve İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte Değirmendere de yapımı devam eden onarım ve alt yapı yol çalışmasını yerinde incelediler.

PAYLAŞ