GELECEK PARTİSİ SAHAYA İNDİ

Gelecek Partisi İl Teşkilatı Sevgi Yolu girişinde stant açarak üye kaydı ve parti ile ilgili bilgilendirme broşürlerinin dağıtımına başladı. Stant açılışına İl Başkanı Serdar Seven, Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Şahin ve çok sayıda partili katıldı.

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurucusu olduğu Gelecek Partisinin Kütahya İl Teşkilatı saha çalışmalarına hız verdi. İl Başkanı Serdar Seven çalışmaların verimli geçeceğine inandıklarını ve halkımızın Gelecek Partisine karşı sempati ile baktığını belirterek şunları sözlerine ekledi;

“Büyük Bir İlgi Görüyoruz”

Gelecek Partisi İl Başkanı Serdar Seven; “ resmi başvurularımızın tamamlanmasının ardından standımızın açılışını yaptık. Cumartesi gününe kadar hafta içi 5 gün burada hem üye kaydı yapacağız hem de vatandaşlarımızın partimiz ile ilgili olan soru ve merak ettiği konular hakkında kendilerini aydınlatıyoruz. Burada partimiz benimsemiş olduğu siyasi çizgi hakkında broşürlerimizi dağıtıyoruz.

Gençlik kolları Başkanımız Feyyaz Kaya ve partili genç arkadaşlarımız burada hazır bulunarak partimizin tanıtımı konusunda ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Detaylı olarak bilgi almak isteyen vatandaşlarımızı da Asım Gündüz Caddesi üzerindeki parti merkezimize çay içmeye hasbihal etmeye davet ediyoruz. Kütahyalı hemşerilerimizin partimizin Kütahya teşkilatının çalışmalarını başlattığımız günden bu güne kadar ciddi ilgileri vardı. Bu standımızı faaliyete sokarak ilginin tahmin edilenden çok daha fazla olduğunu görmek bizleri sevindirdi. Standımızı açtığımız ilk gün 152 kişi partimiz saflarında yer almak istediğini belirterek partimize üye oldu. Burada bizim için önemli olan başvuru sayısı değil standımıza gelerek bilgi alan ve genel başkanımıza olan teveccühü birebir görmek. Ben sizlerin vasıtası ile buradan bizlere ilgi ve alaka gösteren tüm hemşerilerimize teşekkür etmek istiyorum” dedi. 

PAYLAŞ