Firmalar, hedefi 12’den vurdu

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen firmalar arası dart turnuvası nefes kesen maçlarla sona erdi. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen turnuvaya katılımın yoğun olması, rekabet dolu anlara sahne oldu.

Final çekişme doluydu

Turnuvanın finalinde Boliş Plastik ve Sayın Prefabrik takımları arasında gerçekleşen mücadele, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Heyecanın dorukta olduğu final maçında, rakipler arasında büyük bir çekişme vardı.

Sayın Prefabrik kupayı kaldırdı

Atışlardaki ustalık ve stratejik hamlelerle dolu mücadele sonunda, Sayın Prefabrik takımı şampiyonluk kupasını kaldıran taraf oldu.

Hediyeyi de kaptılar

Final karşılaşmasının sonucunda Sayın Prefabrik, şampiyonluk kupasıyla birlikte şampiyonluk madalyalarını alarak zaferini ilan etti. Ayrıca, profesyonel elektronik dart takımının da sahibi olarak başarısını taçlandırdı.

“İlgi ve heyecan bizi mutlu etti”

Turnuvanın ardından konuşan Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu; “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz dart turnuvasında gördüğümüz yoğun ilgi ve heyecan bizi gerçekten mutlu etti. Takımlar arasındaki mücadele çok çekişmeli geçti ve finalde izleyicilere nefes kesen anlar yaşattı. Şampiyon olan Sayın Prefabrik takımını tebrik ediyor, tüm katılımcılara ve destekçilere teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Gelecek yılın heyecanına start verildi

Firmalar arası dostluk ve rekabetin bir arada yaşandığı bu turnuva, dart tutkunlarının bir araya gelmesine ve spora verdikleri önemi göstermesine vesile oldu. Gelecek yılın turnuvası için heyecan şimdiden başladı.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ