Esnafın yanındayız

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun

Esnafın yanındayız

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit ve ülke olarak yaşanan virüs sebebiyle kapalı kalan esnafları ziyaret ederek ekonomik sıkıntılar yaşayan esnafın yanında olduklarını söyledi.

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ülke olarak içinde bulunduğumuz virüs kaynaklı ekonomik sorunlar yaşayan esnafları ve Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit’i ziyaret etti. Ziyarette esnafların sorunları ile alakalı fikir alışverişinde bulundular. Ziyarette Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun’a Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Karabulut eşlik ettiler.

HER ŞEY DAHA İYİ OLACAK

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun esnaf ziyaretinde “Normalleşme süreciyle birlikte “Bismillah” diyerek yeniden kapılarını açan esnaflarımızı ziyaret edip hem hayırlı işler temennisinde bulunduk hem de açıklanan kurallara uyulmasının toplum sağlığının korunması açısından hayati önem taşıdığını hatırlattık. Sağlığımız için biraz bekledik ama inşallah kısa süre içerisinde her şey daha iyi olacak. Hemşerilerimize samimi muhabbetleri için teşekkür ediyor, bereketli kazançlar diliyoruz.

SAĞLIĞIMIZ İÇİN BEKLEDİK

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun esnaflarla bir araya gelerek yaptığı açıklamasında sağlığımız için tüm ülke ve Kütahya’mız olarak sağlığımız için işyerlerimizden ve sevdiklerimizden uzak kaldık. Bu süreci en kısa zamanda lehimize çevirerek süreçten güçlü çıkmak için hükümetimiz gerekli destekleri esnaflarımıza geçtiğimiz süre içeresinde verdi. Yeni açıklanan ekonomi paketleri ile de esnafımıza her zaman olduğu gibi destekler artarak devam edecek diyerek “esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.

ŞEHRİMİZE DAİR GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK

Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit’e Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Karabulut ziyaret gerçekleştirerek esnafların sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişi yaptılar. Ceyhun burada yaptığı açıklamada “Esnafımız ekonomimizin temeli, güler yüzüyle şehrimizin önemli bir değeri Esnaf ve sanatkarlarımızın ticari, teknik ve eğitim alanındaki gelişimlerine katkı sunan Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Sayın İbrahim Yiğit’i, Milletvekilimiz Sayın Ceyda Çetin Erenler, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Fatih Oruç ve İl Başkan Yardımcımız Ahmet Karabulut ile birlikte ziyaret ettik. Şehrimize dair görüş alışverişinde bulunduk. Tüm hemşerilerimize bereketli kazançlar diliyoruz dedi.

PAYLAŞ