Erbaş’dan Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Merkez ilçe Başkanı Ayhan Toy ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek gündeme dair konuları istişare etti.
Hafta sonu bazı ziyaret ve incelemelerde bulunan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş gazetemize yapmış olduğu ziyarette de gündeme dair ve Kütahya özelinde önemli bilgilerin yer aldığı sohbet ederek Kütahya sporun başarısının Kütahya adına önemli olduğunu vurguladı.
ÜCRETSİZ MASKE DAĞITACAK
Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş gazetemiz ziyaretinde Belediye Kütahya sporun başarısının şehir açısından önemli olduğunu ve bu başarısının daim olması temennisinde bulunarak meclis çalışmalarından fırsat buldukça takımı yalnız bırakmamaya özen göstereceğini ifade etti. Erbaş aynı zamanda kendisi tarafından yapılan Kütahya Spor maskelerinin de karşılaşmaya geldiği ilk maçta taraftara vermeyi düşündüğünü belirtti.
DPÜ’de Doluluk Oranı Güzel
DPÜ Rektörü tarafından yapılan açıklamaya göre doluluk oranının çok güzel olduğunu ifade eden Erbaş; şehrin kalkınması için öğrenci ve turizmin kaçınılmaz olduğunu bunun için de şahsına ve partisine düşen her türlü görevi sonuna kadar yerine getireceğini beyan etti.

PAYLAŞ