Erbaş, Kütahya’nın sorunlarını iletti

Erbaş Kütahya’nın sorunlarını iletti

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’ı, ziyaret ederek Kütahya’nın taleplerini iletti.

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Ankara’da bakanlarla görüşmeler yaparak Kütahya’nın taleplerini iletti.

ERBAŞ’TAN ÇAVUŞOĞLU’NA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ilk ziyaretini Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’ı, ziyaret etti. Erbaş’a ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy eşlik etti. Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu makamında ziyaret ederek dış politika ile ilgili görüşmeler yaptı.

ERBAŞ BAKAN KASAPOĞLU’NDAN DESTEK İSTEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na Kütahya Belediyesinin Talebini iletti. Ziyarette Kütahya’nın taleplerini ileten Milletvekili Erbaş Bakan Kasapoğlu’ndan destek istedi.

28 ADET SEMT SPOR SAHALARI TALEBİ İLETİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret ettik. Kendisinden Kütahya Belediyemizin talebi olan 28 adet semt spor sahaları, diğer ilçe ve beldelerimizin Spor Toto’dan beklentileri, yapılmakta olan tribünün hızlandırılması ve şehrimizin 2 gözbebeği Kütahyaspor ve Tavşanlı Linyit Spor için desteklerini istedik” dedi.

PAYLAŞ