EMET’E 10 MİLYON TL YATIRIM

Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz, son 5 yılda Emet’e 10 Milyon TL’lik yatırım yapıldığını bildirdi.

Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz 36 köyü bulunan Emet ilçesinde son 5 yılda 10 Milyon TL’ye yakın yatırım yapıldığını söyledi.

İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz; “Memleketin en sıkıntılı döneminde memlekete sahip çıkan Emetliler Bugünde Büyük Türkiye hedefimizde Emet halkımız  Ak parti ve sayın Cumhurbaşkanımıza aynı desteği vermektedirler. Ben tüm Emet halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Partimize en yüksek desteği veren ve 18 yıldır  birinci olduğumuz ilçemizde bulunuyoruz. Partimiz kurulduğundan buyana Emet halkı yanımızdadır” diye konuştu

HİZMET BORCUMUZ VAR

Son 5 yılda 9 Milyonu TL’yi aşkın bir yatırımın Emet’e kazandırıldığını dile getiren İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz; “Emet’imize minnet borcumuz olduğunu düşünerek elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bizler il genel meclisi olarak son 5 yılda Emet ve köylerimize 9 Milyon 800 Bin TL’lik bir kaynak aktardır. Alt yapı,kanalizasyon,eğitim  alanlarında. Ve aynı şekilde ilçemiz ve köylerimize de hizmet ve kaynak aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

PAYLAŞ