DEMİRCİÖREN ’DE DENETLEME

Kütahya Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin köylerde ve sorumluluk sahalarında Korona virüs (Covid19) denetimlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Merkeze bağlı Demirciören köyünde denetimler yapan Jandarma ekipleri vatandaşları salgına karşı uyardı.

Kütahya Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin köylerde ve sorumluluk sahalarında Korona virüs (Covid19) denetimlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İçişleri Bakanlığının talimatı gereği korona virüs (Covid19) salgınıyla mücadelenin etkin sürdürülebilmesi amacıyla, Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri denetimlerde vatandaşlara maskenin yanı sıra 14 temel kural hakkında hazırlanan el broşürü de dağıtıyor. Ekiplerinin gerek köylerde gerekse sorumluluk sahasındaki merkez mahallelerde belirlenen noktalarda denetimlere devam edecekleri öğrenildi.

DEMİRCİÖREN ’DE DENETLEME

Kütahya Merkeze bağlı Demirciören köyünde denetimlerde bulunan Jandarma ekipleri vatandaşlara salgına karşı dikkatli olma konularında ve özellikle maske,mesafe ve hijyen kurallarında daha titiz davranılmalarını istedi. Köy Muhtarı Hasan Demir’inde hazır bulunduğu denetimlerde demir yaptığı açıklamasında “ ilçe jandarma ekiplerimizin denetimleri bizleri ve köy halkımızı ziyadesiyle mutlu ediyor. Ülkemizi ve ilimizi tehdit eden virüs için gerekli önlemlerimizi tüm köy halkı olarak alıyoruz. Başta İlçe Jandarma komutanı olmak üzere tüm jandarma ekiplerimize gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederim” dedi.

PAYLAŞ